Вінницький завод "БУДМАШ"
ПРО НАС
ПРОДУКЦІЯ
СЕРВІС
ПАРТНЕРАМ
КОНТАКТИ
Вінницький завод "БУДМАШ"
Масимальная производительность
 

Ремонт та переобладнання екскаваторів

Екскаватор ЕО 2629, Екскаватор ЕО 2621-А. Ремонт, переобладнання екскаваторів. Вінниця, Україна.

При проведенні різного роду земляних робіт кожен механізатор мріє про безперебійну службу необхідних технічних засобів.

Такими в даному випадку є екскаватори*. Але, в силу різних обставин, поломки все ж таки трапляються. Втім, їх легко усунути за допомогою висококваліфікованих фахівців ВАТ «Вінницький завод «Будмаш».

Упродовж довгих років існування заводу його співробітниками надається повний комплекс послуг, які стосуються ремонту, реставрації або заміни тих або інших деталей екскаватора. Накопичений досвід дозволяє робітникам здійснювати якісний ремонт техніки з найменшими витратами для клієнта.

Зокрема, на підприємстві здійснюється реставрація, ремонт і заміна запчастин до екскаваторів ЭО 2621 А, проводиться переобладнання екскаваторів ЭО 2629 і екскаваторів з місткістю ковша 0,25 м3.

Перелік виконуваних робіт до екскаватора ЕО 2621-А:

  • Реставрація ремонт або заміна стріли;
  • Реставрація ремонт або заміна рукояті;
  • Реставрація ремонт або заміна гідроциліндрів;
  • Реставрація ремонт або заміна ковша;
  • Реставрація ремонт або заміна відвала;
  • Реставрація ремонт або заміна поворотної колонки;
  • Реставрація ремонт або заміна рами;
  • Реставрація ремонт або заміна трубопроводів;

Перелік виконуваних робіт до екскаватора ЕО 2629 (переобладнання)

  • Посилення конструкції з установкою двох гідроциліндрів замість рукояті одного.

Перелік виконуваних робіт для екскаваторів з місткістю ковша 0,25 м3 (переобладнання)

  •  Виготовлення і установка вузького ковша шириною 460 мм для риття траншей.

 

*Екскаватор - машина-знаряддя для механізованого виробництва земляних робіт (відриву ґрунту від ґрунту, підйому забраного ґрунту, переміщення його і відвантаження його на вибране місце).

Екскаватор складається з візка, що переміщається по рейках або безпосередньо по поверхні землі (на гусеничному ході), на якому встановлений механізм «Екскаватор». Він складається з двигуна, робочого органу (черпаків або ковшів), передавального механізму від двигуна до робочого органу і допоміжних пристроїв для пересування екскаватора і управління ним.

Екскаватори бувають багатоковшові з насадженими на нескінченний ланцюг ковшами, гострими краями, що захоплюють ґрунт і висипають його в розвантажувальну воронку, звідки ґрунт сипиться у вагон, що стоїть під нею, або одноковшові (механічні лопати). У останніх до візка прикріплена стріла, що обертається навколо горизонтальної осі, до якої на особливій рукоятці підвішений ківш з відкидним дном. Системою канатів, блоків і зубчатих передач ківш приводиться в рух; він спочатку рухається знизу до верху, знімаючи шар землі, потім весь механізм з піднятим ковшем повертається убік, ківш встановлюється над місцем скидання ґрунту, дно черпака відкидається і ґрунт висипається.

Продуктивність екскаватора доходить до 350, а в багаточерпакових екскаваторів до 500 м3 ґрунту на годину.

Екскаватор ЕО 2621-а
Призначений для механізації земляних робіт в ґрунтах I-IV категорій і виконання вантажних робіт. Оснащений лопатою з уніфікованим ковшем. Може встановлюватися інше змінне устаткування.

Екскаватор ЕО 2629 
Ковшовий екскаватор ЕО-2629 призначений для механізації земляних робіт в ґрунтах I-IV категорій і виконання вантажних робіт. Екскаватор оснащений ковшем зворотньої лопати і відвалом. Екскаватор може працювати в помірному кліматі при температурі від -40°С до +40°С. Екскаватор достатньо мобільний, може працювати в обмежених умовах. Екскаватор має хорошу ремонтоздатність, високу продуктивність і малу енергоємність. Використані в конструкції екскаватора оригінальні технічні рішення дозволяють забезпечити надійну роботу екскаватора і його високі експлуатаційні характеристики.


ПРОДУКЦІЯ
БУДІВЕЛЬНА ТЕХНІКА УСТАНОВКА ВАКУУМНОГО ВОДОПОНИЖЕННЯ УВВ-3А-6КМ РОЗЧИНОНАСОС РН 2-4 РЕМОНТ ТА ПЕРЕОБЛАДНАННЯ ЕКСКАВАТОРІВ БУЛЬДОЗЕР ДЗ-42.Г (Д-606) МЕТАЛОФОРМИ ВИРОБИ ДЛЯ КАР'ЄРІВ ВИРОБИ ДЛЯ ЦЕМЕНТНИХ ЗАВОДІВ ВИРОБИ ДЛЯ ХЛІБОПРИЙМАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ ВИРОБИ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИРОБИ ДЛЯ ЕНЕРГЕТИКІВ ВИРОБИ ДЛЯ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ВИРОБИ ДЛЯ ПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ І ПРИВАТНИХ ЗАМОВНИКІВ ГІДРОЦИЛІНДРИ

Виготовлення, монтаж металевих конструкцій. Ремонт, монтаж, демонтаж устаткування. Вінниця, Україна.


Виробництво металоформ, запчастин до сільськогосподарських машин, технічного устаткування.


ЛІЧИЛЬНИКИ

 
ПРО НАС
ПРОДУКЦІЯ
СЕРВІС
ПАРТНЕРАМ
КОНТАКТИ
Copyright 2007. Вінницький завод "БУДМАШ". Вінниця, Україна.
Розроблено в METASTUDIO